Київ, Україна
+380 (99) 454-37-73
+380 (67) 124-37-73
+380 (63) 426-37-73
вверхвниз
-20%Брошка "Scorpion" лимонна позолота
- Готово до відправки
- Код: 371062(2)
156 ₴
124,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (99) 454-37-73
Водафон
- +380 (67) 124-37-73Київстар
- +380 (63) 426-37-73Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
- Колір покриття: лимонна позолота
- Матеріал: Медичне золото
- Вставка: емаль
- Розмір: 3,3*4 см
- Виробник: Xuping
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XUPING |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Казки, мультфільми, Метелики/комахи, Знаки зодіаку |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Емаль |
| Стиль виконання | Єгипетський |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 7.99 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Брошка |
| Призначення | Для жінок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,80 ₴


