Київ, Україна
+380 (99) 454-37-73
+380 (67) 124-37-73
+380 (63) 426-37-73

Ланцюжок Xuping кардинал лимонна позолота 0,7/60 см (Медичне золото) - бісмарк
- Готово до відправки
- Код: 370997
755 ₴
+380 (99) 454-37-73
Водафон
- +380 (67) 124-37-73Київстар
- +380 (63) 426-37-73Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
- Розмір: 0,7/60 см
- Колір покриття: лимонна позолота 18к
- Матеріал: медичне золото
- Плетіння: кардинал (бісмарк)
- Виробник: Xuping
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XUPING |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал виготовлення виробу | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴

